systémové služby

oracle

webdesign a foto

hosting

kontakty

systémové službyoraclewebdesign a fotohostingkontakty
 
Speciální nabídka!
Při dlouhodobém konktraktu, nabízíme pro naše zákazníky VÝRAZNÉ SLEVY!
a. webdesign

Všichni již dnes ví, co je internet a k čemu ho lze použít. Stejně tak všichni ví, že prezentace či reklama na webu je ta nejlevnější a při tom jedna z nejúčinějších.

 

Výhoda webové prezentace či reklamy je bezkonkurenčně v tom, že ji lze kdykoliv během krátké chvíle pozměnit, upravit nebo zcela odstranit.

 

Ceny webové prezentace se vždy odvíjí od pracnosti a rozsahu vytvářené prezentace.

 

Dovolujeme si Vám tedy nabídnout naše letité zkušenosti v oblasti webdesignu, programování, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a tvorbu přístupného webu.

b. SEO - optimalizace pro vyhledávače
Zkratka z anglického Search Engine Optimazation neboli Optimalizace pro vyhledávače. SEO je soubor činností, kterým dosahujeme vysokého umístění v přirozených výsledcích vyhledávání (neplacené odkazy v prostřední části).

Proč vlastně optimalizovat web stránky?

Odpověď je jednoduchá. Optimalizací získáme více návštěvníků, zákazníků, čtenářů. Pokud uživatel něco hledá, pravděpodobnost, že klikne na odkazy na první stránce vyhledaného seznamu je vyšší než další stránky. Cílem optimalizace je přivést na stránky návštěvníky, kteří hledají produkt (službu), který na stránkách nabízíme. A tím se z uživatele může stát zákazník.

Naši webdesigneři a kodéři jsou na tuto problematiku vyškoleni a proto vám můžeme optimalizaci pro vyhledávače nabídnout.

Chcete vědět o SEO více? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!
c. přístupný web

Přístupnost není jen otázkou několika málo hendikepovaných uživatelů. Je to jedna ze základních věcí, na něž by měl dobrý tvůrce či majitel webu dbát. Pro weby veřejné správy je přístupnost dokonce daná zákonem.

(zdroj: www.pristupnost.cz)

 

Jsme vyškoleni na problematiku přístupného webu, a účastnili jsme se přístupných projektů.

d. Fotografování
Pokud se Vaše webová prezentace neobejde bez fotografií a zrovna je nemáte ve svém šuplíku, nabízíme Vám možnost pořízení fotografií naším prostřednictvím.

Spolupracujeme s poloprofesionály, ale i profesionály v oblasti fotografie.